ICARUS LT UAB | Statybos darbų techninė priežiūra
58
page-template-default,page,page-id-58,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
title

Statybos darbų techninė priežiūra

„ICARUS LT“ – atestuota įmonė, teikianti statybų techninės priežiūros paslaugas ir susijusias veiklas. Vykdome statomų objektų techninę priežiūrą nuo statybos pradžios iki valstybinei komisijai pripažįstant pastatą tinkamu naudoti. Statybų techninę priežiūrą atliekame gyvenamiesiems, pramoniniams, visuomeninės paskirties statiniams, keliams. Rengiame sąmatas, pildome statybos darbų žurnalus, tikriname ir priimame paslėptuosius statybos darbus ir paslėptąsias statinio konstrukcijas.

Mūsų inžinieriai pasirūpins sklandžia renovuojamų, rekonstruojamų ar naujai statomų statinių statybos darbų eiga, medžiagų ir įrangos kokybe, jų atitikimu deklaruojamai saugumo ir kokybės klasei. Garantuojame, jog visi darbai ir kliento lūkesčiai bus įgyvendinti, kaip numatyta sutartyje.

Teikdami techninės priežiūros paslaugą mes padedame rasti optimalius sprendimus ir rūpinamės statybų metu iškilusių problemų sprendimu.

Pasirinkę „ICARUS LT“ FIDIC inžinieriaus paslaugas galite būti užtikrinti, jog visi darbai bus atlikti sklandžiai, laiku, kokybiškai ir laikantis visų privalomų reglamentų. Specialisto patirtis ir žinios leidžia atlikti FIDIC Inžinieriaus funkcijas pagal FIDIC Rangovo projektuojamų statybos ir inžinerinių darbų Projektavimo ir Statybos bei Įrangos sutarties sąlygas.

FIDIC inžinieriaus paslaugos apima tarptautinius standartus apimantį kokybišką visapusišką statybos, montavimo ir paleidimo darbų bei su jais susijusios veiklos priežiūrą. Mes užtikriname efektyvų projektų įgyvendinimą ieškodami optimalių sprendimų sėkmingam jų įgyvendinimui atsižvelgiant į visų sutarties Šalių interesus ir lūkesčius