ICARUS LT UAB | Gelžbetoninės perdangos
236
page-template-default,page,page-id-236,page-child,parent-pageid-4,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
title

Gelžbetoninės perdangos

Gelžbetoninės perdangos įrengimas

Perdangos įrengiamos praktiškai kiekviename pastate. Šiuolaikinėje statyboje, kokybiškos gelžbetoninės perdangos įrengiamos pačiame statybos objekte, naudojant specialius daugkartinio naudojimo klojinius, ar pagaminant juos individualiai, kiekvienam atskiram objektui reikalingos konstrukcijos ir formos.

Nepriklausomai nuo statomo objekto aukštingumo, – vieno ar daugiau, su rūsiu, ar be jo, gelžbetoninės monolitinės perdangos – būtent ta pastato konstrukcija, kuri geriausiai atskiria horizontaliąsias pastato erdves.

Gelžbetoninės perdangos, atitinkamai savo funkcijų reikalavimams, įrengiamos liejant reikiamą betono sluoksnį, prieš tai suformavus atitinkamos specifikacijos charakteristikas išlaikančią armatūrinę konstrukciją.

Įrengtos monolitinės gelžbetonio perdangos atskiria

  • gyvenamojo namo rūsio patalpas nuo pirmo aukšto
  • požeminio parkingo aikšteles atskiruose aukštuose
  • gretimus gyvenamosios ar kitos paskirties pastato aukštus
  • viršutinį pastato aukštą nuo pastogės
  • įrengtus balkonus ir terasas

Užsakovui reikia įvertinti, kad vientisos monolitinės perdangos yra sunkesnės, jų montavimas reikalauja didesnių laiko ir medžiagų sąnaudų, o tai sąlygoja didesnę kainą, nei įrengiant perdangų konstrukcijas iš standartinių, gamykloje pagamintų plokščių.

Visgi, remiantis „ICARUS LT“ specialistų ilgamete patirtimi, siekiantiems išskirtinio pastato tvirtumo ir ilgalaikio stabilumo, gelžbetoninės monolitinės perdangos Lietuvos sąlygomis – nepamainomos!

Įvertinus kiekvieno objekto konstrukcinius ypatumus, perdangų montavimas, vykdant savo darbą išmanantiems bendrovės specialistams įprastas, didelių keblumų nei laiko, nei kokybės atžvilgiu nesudaro.

Perdangos įrengimas – nemažai preciziškumo reikalaujantis procesas, bet įmonės vykdydami perdangos montavimo darbus patyrę specialistai juos atlieka laiku, vykdydami visas technologines proceso specifikacijas. Tai garantuoja pastato ilgaamžiškumą ne tik garantiniu STR normatyvais suteikiamu laikotarpiu, bet ir daug ilgiau.