ICARUS LT UAB | Išorės sienų šiltinimas
12
page-template-default,page,page-id-12,page-child,parent-pageid-10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
title

Išorės sienų šiltinimas

Pastato sienų šiltinimas

Gyvenamųjų namų, visuomeninių pastatų sienų šiltinimas – vienas efektyviausių būdų taupant energijos sunaudojimą pastato šildymui šaltuoju metų laiku. Kokybiškai apšiltinta pastato siena ir cokolis sutaupo ženklią dalį išlaidų už šildymą ir suteikia pastatui šiuolaikišką estetinį vaizdą. Naudojant kokybiškas medžiagas, gyvenimo ir darbo kokybė tokiame pastate padidėja ypač.

Šiltinimas poliestirenu

Daugiabučio sienų šiltinimas poliestireno plokšte ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio – optimaliausias pasirinktinas variantas. Tai populiariausias pastatų išorės sienų, cokolio apšiltinimo būdas. Privalumai:

  • trečdaliu mažesnė kaina nei šiltinimas mineraline vata
  • medžiaga yra patvari, ilgaamžiška
  • pasižymi gera termoizoliacija
  • ženkliai sumažina šilumos laidumą
  • yra atspari aplinkos poveikiui

Sienų šiltinimo darbus atlieka kvalifikuoti „ICARUS LT“ meistrai, tad išvengiame dažnai pasitaikančio broko: nepaliekame šalčio tiltų, laikomės STR standartų, lapus klijuojame lygiai, tinką visuomet užtriname tolygiai. Įmonėje dirbantys specialistai užtikrina, jog apšiltinimas duos reikiamą efektą, kokybiškos medžiagos ir sąžiningai atliktas darbas pasitarnaus kiekviename objekte.

Ventiliuojami fasadai

Norintiems gyventi „kvėpuojančiame“ name, kuriame pastoviai cirkuliuoja oro srautai ir nesikaupia drėgmė, verta pagalvoti apie ventiliuojamo fasado įsirengimą. Kartu su paminėtais privalumais, tokiu būdu „aprengtas“ namas išsiskiria apsauga nuo šalčio tiltų, sienų paviršius nebijo mechaninių pažeidimų, kadangi pastaruosius išlyginti įrengiant ventiliuojamą fasadą labai paprasta. Ventiliuojamų fasadų įrengimas vykdomas greitai, sklandžiai ir švariai, vykdant darbus nėra naudojami skiediniai, užtenka darbo specifiką išmanančių vadovaujančių specialistų, meistrų ir įrankių.

Kadangi ventiliuojamo fasado sistemos įrengimas reikalauja specialistų patirties, išmanymo ir atitinkamos kvalifikacijos, drąsiai siūlome savo paslaugas.

Kreipkitės, konsultuojame ir patariame ventiliuojamų fasadų sistemos įrengimo Jūsų pastate klausimais, apskaičiuojame, koks sprendimas Jūsų atveju yra tinkamiausias.

Šiltinimas akmens vata

Šis šiltinimo būdas yra šiek tiek brangesnis nei šiltinimas poliestirenu, tačiau tuo pačiu ir turi reikšmingų privalumų – sistema yra labai atspari ugniai, daugelio cheminių medžiagų poveikiui. Šiltinimas akmens vata apsaugo sienas nuo pelėsio, kadangi vatos vandens garo laidumas yra labai aukštas, o tai savo ruožtu leidžia vandens garui prasiskverbti iš pastato vidaus į išorę. Akmens vata pasižymi puikia garso izoliacija, o taip pat tinka pastatams, kurių išorės sienų kontūras – lenktos formos.

Akmens vatos panaudojimas – ekonomiškesnis nei poliestireno. Bendrovės „ICARUS LT“ meistrai dirba tausodami brangias medžiagas, efektyviai išnaudodami visus jų likučius. Apšiltinimo darbai naudojant akmens vatą atliekami greičiau, paprasčiau ir švariau. Tad jei svarbu pastato sienų oro pralaidumas, garso izoliacija, tinkami sprendimai lenktiems pastato kontūrams ir švarūs bei ilgai netrunkantys darbai – akmens vata – geriausias pasirinkimas apšiltinant pastatus.

Kiekvienas projektas – unikalus, neperšame savo nuomonės, bet pasitarti galima visad.

Netgi reikia.