ICARUS LT UAB | Pastatų renovacija
10
page-template-default,page,page-id-10,page-parent,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
title

Pastatų renovacija

Statybos bendrovė „ICARUS LT“ aktyviai dalyvauja šalyje įsibėgėjančiame daugiabučių gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų modernizavimo ir renovacijos procese.

Klaipėdoje įsikūrusi „ICARUS LT“ sėkmingai vykdo Lietuvos uostamiesčio ir Pajūrio miestų ir gyvenviečių daugiabučių gyvenamųjų namų, visuomeninių įstaigų, poilsio namų renovacijos ir rekonstrukcijos projektus.

„ICARUS LT“ renovacijos ir rekonstrukcijos darbus atlieka objektuose, kurie neatitinka dabartiniu metu Lietuvos Respublikoje galiojančių ES normatyvais nustatytų statybos normų ir taikomų pastatų šiluminių charakteristikų.

Daugiabučių ir visuomeninių pastatų renovacija – tai viena iš efektyviausių statinio šilumos išsaugojimo ir mažesnio energijos sunaudojimo priemonių.

Įmonė renovacijos paslaugos teikia kompleksiškai atlikdama statybos ir montavimo darbus, kurių dėka pagerinamos statinio fizinės, mechaninės, estetinės bei kitos eksploatacinės savybės, pastatui suteikiama didesnio energinio naudingumo klase atitinkančios savybės, padidėja žmogaus kokybiško gyvenimo pojūtis.

Bendrovė „ICARUS LT“ vykdydama renovacijos darbus, atsižvelgia į aplinkosaugos reikalavimus bei teikia prioritetą ekologiškai švarioms medžiagoms. Šilumą taupančių medžiagų ir montavimo priemonių pagalba siekiama padidinti visuomeninės paskirties pastatų energetinį efektyvumą, sumažinti sunaudojamų energetinių išteklių apimtis bei šilumos vartojimui skiriamas išlaidas.

Renovacijos metu pagal architektūrinį projektą keičiami langai ir durys, rekonstruojami stogai, apšiltinamos pastatų sienos. Dažnu atvejų fasadai, keičiami ventiliuojamaisiais, naujomis technologijomis pagamintais, suteikiant pastatui ergonomiškumo kriterijus atitinkančias savybes.

Seni langai ir durys keičiami į šiuolaikiškos technologijos ir komplektacijos plastikiniais ar mediniais, kurie pasižymi ypač gera šilumos ir garso izoliacija, ekologiškumu, ilgaamžiškumu bei moderniu dizainu.

Atlikus visuomeninės paskirties pastatų renovaciją, sutaupomos energijos sąnaudos šildymui, pagerėja patalpų mikroklimatas, optimizuojamas statinio funkcionalumas, suteikiantis galimybę pastato naudotojui ženkliai sumažinti eksploatacines išlaidas.