ICARUS LT UAB | Individualūs gyvenamieji namai
28
page-template-default,page,page-id-28,page-child,parent-pageid-26,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
title

Individualūs gyvenamieji namai

Statant individualų namą, kaip ir kiekvienoje statybos aikštelėje yra svarbu darbus atlikti savalaikiai, pagal iš anksto patvirtintą planą.

„ICARUS LT“ mažiausiomis laiko sąnaudomis įrengia visas reikalingas komunikacijas, paruošia sklypą statyboms, rūpinasi inžinierinių tinklų tinkamu pajungimu, paruošia statybos aikštelę, atlieka visus individualaus namo statybos darbus. Pageidaujantiems atliekame namo vidaus apdailos darbus, kad be rūpesčių gyventumėte jaukiame savo ‘svajonių name’.

Bendradarbiaudami su geriausiais Lietuvos architektais ir interjero dizaineriais statome ir įrengiame tiek ekonominės klasės, tiek prabangius individualius gyvenamuosius namus. Statybos ciklas apima darbus nuo pamatų įrengimo iki raktų įteikimo klientui.

Derindami šiuolaikinę architektūrą su unikaliomis gamtos ir urbanistinės erdvės teikiamomis galimybėmis, kuriame kiekvieną namą tokį, kokio pageidauja užsakovas.

Per savo darbo metus, įgyvendinę virš dešimties individualių namų projektų, supratome, kad sąmatų ‘pagal šabloną’ negali būti. Nėra vienos bendros formulės, kuria būtų galima įvertinti skirtingų klientų poreikius.

Kiek tiksliai kainuos namo statyba galime pasakyti, turėdami detalius numatomo statyti pastato brėžinius, pageidaujamų statybinių medžiagų gamintojus, kitus su statybomis susijusius dokumentus. Statybos eigoje naudojamų medžiagų korekcijos visada įmanomos, jei tai nepažeidžia statinio konstrukcijos ir apdailos kokybės.

Tinkamiausias būdas pradėti statybas – susėdus prie bendro stalo išanalizuoti padėtį, Užsakovo lūkesčius ir norus, pateikti „ICARUS LT“ specialistų patarimus ir išvadas.

Laukiame kiekvieno, popieriaus lapą ir pieštuką visada surasime, nuo to dažniausiai ir prasideda pokalbis ir tarpusavio supratimas.